Online Rezervasyon

Zengin Ege ve Anadolu MutfağıylaMark Warner PHOKAIA

Mark Warner Phokaia Beach Resort, misafirlerine Tam Pansiyon konsepti ile hizmet veriyor.

Kahvaltıda ve yemeklerde çay, çekirdek kahve , bitki çayları ve su ücretsiz. Sabah kahvaltısında taze sıkılmış portakal suyu ücretli. Bunların dışında tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Pazartesi günü akşam yemekleri Barbekü (BBQ) olarak sunulup ana restoranda servis ediliyor.

Tesiste ana restoran dışında bir a la carte restoran ve bir de Teras Bar bulunuyor.

Çay, bitki çayı, su, instant kahve ücretsiz, taze portakal suyu ücretli olarak servis ediliyor.

Hizmet Saatleri

Kahvaltı

07.30-10.00 Kahvaltı
(Açık Kahvaltı Büfesi)
10.00-10.30 Geç Kahvaltı
(Daraltılmış Büfe-Soğuk)
10.00-11.00 Geç Kahvaltı
(Daraltılmış Büfe-Soğuk) Cumartesi-Pazar

Ana Yemekler

11.30 – 19.30 Jetty A’la Carte Restaurant
Dünya mutfağından lezzetler
12.30 – 14.00 Öğle Yemeği
Açık Büfe
19.30 – 21.30 Akşam Yemeği
Açık Büfe

Barlar

09.00 – 01.00 Jetty Bar
09.00 – 01.00 Teras Bar
11.00 – 18.00 Tiki Bar

Oda Servisi

09.00 – 21.00 – Yiyecek servisi
09.00 – 23.00 – İçecek servisi

Dionisos RestoranAna Restoran

Zengin bir açık büfe menü ile hizmet veren Dionisos Restoran’da hem Ege ve Anadolu mutfaklarından hem de uluslararası mutfaklardan özenle hazırlanan lezzetler beğeninize sunuluyor. Restoranda açık büfe hizmet saatleri süresince çay, bitki çayı, su, instant kahve ücretsiz, taze portakal suyu ücretli olarak servis ediliyor. Ana restoran; salon, açık hava teras alanı ve sessiz bölüm olmak üzere üç alandan oluşuyor.

Keyifli vakit geçirebilmeniz için her şeyi düşündük!

Restoranda yemek servisi sonrasında; 21.45 – 23.30 saatleri arasında sunulan soft animasyon ile eğlence dolu vakit geçirebilirsiniz. 21.30 – 01.00 saatleri arasında ile DJ eşliğinde eğelenmeye devam edebilirsiniz.

Jetty Bar & Grill A la Carte Restoran

Denize sıfır konumu ile muhteşem bir manzara eşliğinde yemek yeme imkanı sunan Jetty Bar & Grill, her gün 11.30-19.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Jetty Bar’da Salı günleri Egenin mavi sularının kıyısında Orak Adasını ve eşsiz gün batımını izlerken, Ege’nin özel güveç ve zeytinyağlı yemeklerinden gözleme çeşitlerine, zengin açık büfesi ile ücretsiz Turkish Cuisine & BBQ gecemizin keyfini yaşarken, canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. (Alınan tüm içecekler ücretlidir.)

Lezzetli Yemekler Miniklerin Kalbini Çalacak!

Dionisos Restoran ve Jetty Bar, çocukların eğlencesine lezzetleriyle ortak oluyor. Çocuklara özel yemekler; haftanın 5 günü Jetty Bar’da, haftanın 2 günü ise Dionisos Restoran’da çocukları bekliyor. Yemek ve atıştırmalık servisi 0-11,99 yaş arasındaki çocuklar için ücretsiz!

Çocuk Büfesi
Dionisos Restoran – Jetty Bar & Grill

Çocuklara özel olarak hazırlanan tatlı, meyve ve yemek çeşitleri haftanın 5 günü Jetty Bar’da, haftanın 2 günü ise Dionisos Restoran’da servis ediliyor. 18 Mayıs 2023 ile 25 Ekim 2023 tarihleri arasında, saat 17.30’dan 18.30’a kadar hizmet veren çocuk büfeleri; 0-11,99 yaş arasındaki çocuklar için ücretsiz. 12 yaş ve üzerindeki misafirler ise büfelerden ücretli olarak yararlanabiliyor.

Otelimizle ilgili tüm detaylar için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

footer-appstore
footer-gplay

Tiki BarBar

Orak adasının sağladığı koruma sayesinde hafif esintisi ve kuzey egedeki en ılık deniz suyu sıcaklığına sahip plajımızda bulunan Tiki Barda gündüzleri güzel bir müzik eşliğinde, geceleri ise yıldızların altında, ateş başında hoş sohbetleriniz ile yudumlayacağınız içeceklerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Coffee Corner

Tatiliniz esnasında arkadaşlarınız, dostlarınız veya ailenizle huzurla bir fincan kahve mi içmek istiyorsunuz? Dünya kahveleri ve ufak atıştırmalık seçenekleriyle sizi bekliyor. Özel dış alanımız sayesinde gündüzleri güneşin, geceleri ise arkadaş, dostlarınız ve ailenizle beraber hoş sohbetlerinizin keyfini gerçekleştirebilirsiniz.