Online Rezervasyon

Zengin Ege ve Anadolu MutfağıylaMark Warner PHOKAIA

Mark Warner Phokaia Beach Resort, misafirlerine Tam Pansiyon konsepti ile hizmet veriyor.

Kahvaltıda ve yemeklerde çay, çekirdek kahve , bitki çayları ve su ücretsiz. Sabah kahvaltısında taze sıkılmış portakal suyu ücretli. Bunların dışında tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Tesiste ana restoran dışında bir a la carte restoran ve bir de Teras Bar bulunuyor. Cumartesi günü akşam yemekleri Barbekü (BBQ) olarak sunulup ana restoranda servis ediliyor.

Çay, bitki çayı, su, instant kahve ücretsiz, taze portakal suyu ücretli olarak servis ediliyor.

Hizmet Saatleri

Dionisos RestoranAna Restoran

Zengin bir açık büfe menü ile hizmet veren Dionisos Restoran’da hem Ege ve Anadolu mutfaklarından hem de uluslararası mutfaklardan özenle hazırlanan lezzetler beğeninize sunuluyor. Restoranda açık büfe hizmet saatleri süresince çay, bitki çayı, su, instant kahve ücretsiz, taze portakal suyu ücretli olarak servis ediliyor. Ana restoran; salon, açık hava teras alanı ve sessiz bölüm olmak üzere üç alandan oluşuyor.

Keyifli vakit geçirebilmeniz için her şeyi düşündük!

Restoranda yemek servisi sonrasında; 21.45 – 23.30 saatleri arasında sunulan soft animasyon ile eğlence dolu vakit geçirebilirsiniz. 21.30 – 01.00 saatleri arasında ile DJ eşliğinde eğelenmeye devam edebilirsiniz.

Jetty Bar & Grill A la Carte Restoran

Denize sıfır konumu ile muhteşem bir manzara eşliğinde yemek yeme imkanı sunan Jetty Bar & Grill, her gün 11.30-19.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Jetty Bar’da Cumartesi günleri Egenin mavi sularının kıyısında Orak Adasını ve eşsiz gün batımını izlerken, Ege’nin özel güveç ve zeytinyağlı yemeklerinden gözleme çeşitlerine, zengin açık büfesi ile ücretsiz Turkish Cuisine & BBQ gecemizin keyfini yaşarken, canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. (Alınan tüm içecekler ücretlidir.)