Online Rezervasyon

Happy Pet Hotel ile Patili Dostlarınız Tatilde Çok Mutlu!

MW Phokaia Beach Resort, sevimli dostlarından tatilde de ayrılmak istemeyen misafirleri için Happy Pet Hotel uygulaması ile çok özel bir hizmet sunuyor.

Tesis içerisinde ayrı bir bölümde bulunan Happy Pet Hotel, kedi ve köpeklerinizin konaklaması için özel olarak tasarlanmış bir alan. Happy Pet Hotel, sevimli dostlarınıza kendilerini evlerinde olduğu kadar huzurlu hissettirmeye odaklanmış, profesyonel ekibi ile hizmet veriyor. Patili dostlarınıza özel olarak tasarlanmış pet odaları, lobi ve resepsiyon alanı, pet kuaförü, pet shop gibi hizmetlerin de yer aldığı bu özel alanda; aktivite olanakları, yürüyüş parkurları, oyuncaklar ve 24 saat esaslı bakım ve koruma hizmetleri ile kedi ve köpeklerinizin mutlu zaman geçirmesi sağlanıyor.

Siz de MW Phokaia Beach Resort’ta geçireceğiniz tatilinizde size eşlik edecek kedi ve köpekleriniz için bu olanaktan yararlanmak isterseniz, pet başına gecelik konaklama ücreti ile hizmet alabilirsiniz.

Happy Pet Hotel’de Hangi Hizmetler Sizi Bekliyor?

Happy Pet Hotel, tüm ırklar, boyutlar ve kişilikleri için tasarlanmış özel odalar ve oyun alanları sunuyor.

• Yüksek eğitimli, profesyonel kadro ile kedinize/köpeğinize özel ilgi gösteriliyor.
• Uzun süreli gündüz bakım hizmetlerinde zihin ve beden mutluluğu için eğlence ve sosyalleşme imkânı sunuluyor.
• Her evcil hayvan için bire bir ilgi ve detaycılık yaklaşımı mevcut.
• Kedinizin/köpeğinizin ilaç uygulaması ve beslenme gereksinimleri de dâhil olmak üzere her türlü ihtiyacı özenle dikkate alınıyor.
• Köpekler ve sahipleri için özel tasarlanmış tesis içi yürüyüş yolları (yürürken tasma takılması zorunludur) imkânı sağlanıyor.
• Gün içerisinde kedinizin/köpeğinizin ihtiyacı olan içme suyu sürekli ve düzenli olarak yenileniyor.
• Sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve gün içerisinde atıştırmalıkları kedinizin/köpeğinizin rutinine uygun şekilde sunuluyor (mama evcil hayvan sahibi tarafından karşılanır).
• Kedinizin/köpeğinizin konforu için rahat bir uyku alanı ve donanımı sağlanıyor.

Sevimli Dostlarınız İçin SPA, Kuaför ve Özel Bakım Hizmetleri

Tatilde sizin kadar patili dostlarınızın da mutlu olmasını önemsiyoruz. Rahatlatıcı bir masaj, pedikür veya fırçalama gibi bakım uygulamaları ile minik dostlarınıza özel bir konsept sunuyoruz.

Deneyimli veteriner hekimler ve uzman bakım personeli ile kedi ve köpekleriniz için hizmet veren Happy Pet Hotel’de; kuaför, tırnak bakımı, diş fırçalama veya özel temizleme gibi temel özelliklerden, yüz bakımı ve bire bir oyun aktiviteleri gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Patili dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak daha pek çok hizmeti bu özel konseptimiz ile özenle uyguluyoruz. Dilerseniz, tatiliniz sırasında Happy Pet Hotel’deki genel konaklama paketinize, rezervasyon ile belirlenen ekstra ücretler dahilinde özel bakımların yer aldığı bu özel hizmetleri de ekleyebilirsiniz.

Genel Bilgilendirmeler & Kurallar

Evcil hayvanlarının Happy Pet Hotel’de konforlu ve sorunsuz konaklayabilmesi için misafirlerimizden; evcil hayvanının sağlıklı olduğuna dair düzenli aşı, parazit, pire veya kene tedavilerini ve düzenli kullandığı ilaçları gösteren karnesini almak için seyahatinizden önce mutlaka veterinerlerini ziyaret etmenizi rica ederiz.

• Evcil hayvanın tasmasında cep telefonu numaranızın yazdığından emin olmanızı rica ederiz.
• Evcil hayvanınızın tüm ilaçlarını, talimatlarını, sağlık belgelerini, acil durum iletişim bilgilerini, veterinerinizin iletişim bilgilerini ve birkaç evcil hayvan oyuncağını yanınıza almanız gerekiyor.
• Happy Pet Hotel’e köpeğinizin veya kedinizin beslenmesi, şayet var ise alması gereken ilaç dozajlarını ve diğer önemli bilgileri, otelimize giriş öncesinde bizimle paylaşmanızı rica ederiz.
• Yokluğunuzda ortaya çıkabilecek davranışsal sorunlara dair deneyimlediğiniz çözüm önerilerinizi, otele giriş esnasında yetkililere iletmenizi önemle rica ederiz.
• Siz yokken kokunuzla rahatlaması için köpeğinizin veya kedinizin yanına yıkanmamış bir kıyafetinizi bırakmanız iyi bir seçenek olabilir.
• Seyahat acentenizi veya rezervasyon kanalınızı evcil hayvanınızın türü, yaşı, ırkı, beslenme gereksinimleri ile ilgili olarak bilgilendirmeniz ve Happy Pet Hotel’de evcil hayvanınızın rezervasyonunun yapılmış olduğunu teyit etmeniz gerekiyor.
• Tesislerde belirlenen Pet Route’larda evcil hayvanınız ile tasmalı olma koşulu ile gezi yapma olanağınız bulunuyor.
• Mw Phokaia Beach Resort bünyesindeki misafir odalarında müsaitlik olması, aynı zamanda Happy Pet Hotel’de de müsaitlik olduğu anlamına gelmez. Dolayısıyla evcil hayvanı ile otelimize gelmek isteyen misafirlerimizin mutlaka rezervasyon aşamasında ilgili satış kanalı üzerinden Happy Pet Hotel için müsaitlik ve konfirmasyon alması gerektiğini önemle hatırlatırız.
• Happy Pet Hotel, konusunda uzman, yasal ruhsatlı veteriner firmalar ile iş ortaklığı kapsamında 24 saat esaslı medikal veterinerlik hizmeti sunuyor.
Veterinerlik hizmeti genel kontrol uygulamalarının dışında belirlenen ücret tarifesine göre ekstra olarak ücretlendirilir.
• Happy Pet Hotel 30 Nisan 2022 tarihi itibariyle rezervasyon kabulüne başlayacaktır.