Online Rezervasyon

BİSİKLET DOSTU OTELİNİZ…SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İÇİN VARIZ!

Sürdürülebilirlik ve yenilik el ele gider. Mw Phokaia Beach & Resort ailesi olarak, çevreye olan bağlılığımız yaptığımız her şey ile entegredir.
Yeşil ile mavi’nin buluştuğu Eski Foça’da 2 tekerlek üstünde çevrenizde bulunan birçok tarihi ve doğal güzelliğin uyumunu keşfedin…
Bisiklet turunuz sizi hayallerin ötesine götürür.

Bisikletle Eski Foça’yı keşfetmek isteyen misafirlerimiz, günün yorgunluğunu atmak için ister plaj ve havuzumuzda içeceklerini yudumlayabilir, isterlerse de spa & wellnes merkezimizde rahatlayabilirler.

BİSİKLET DOSTU OTEL POLİTİKAMIZ

Sorunsuz bir bisiklet tatili için ihtiyacınız olan her şey!

  • Sürekli CCTV tarafından izlenen bisikletiniz için güvenli park alanı. (Bisikletler misafir odalarına alınmamaktadır)
  • Onarım ve tamiratlar için atölye ve teknik asistan
  • Bisiklet yıkama alanı
  • Bisiklet kıyafetleri için çamaşırhane hizmeti
  • Spor masajı konusunda sertifikalı terapist
  • Enerji içecekleri ve enerji barları satın alma imkanı

BİSİKLET KİRALAMA

Kendi bisikletinizle seyahat etmiyorsanız, Eski Foça’yı bisikletle keşfetmek için otel bisikletlerimizden birini kiralayabilirsiniz.

ROTALAR

Eski Foça’nın size teklif ettiği pek çok şey var. Gününüzü keşfetmek için harcayabilirsiniz ve yine de keşfedecek pek çok şey kalır.

İlk defa Eski Foça’ya geliyorsunuz ve bu heyecan verici ilçeyi ve çevresindeki görülecek yerlerini kaçırmak istemiyor musunuz?

Size sunacağımız rotalar sizi Eski Foça’nın en meşhur ve güzel görülecek yerlerine götürecek. Bu rotalar Eski Foça’yı gezerken size rehber olacak ve Eski Foça’daki ziyaretiniz sırasında görülecek hiçbir yeri kaçırmayacaksınız.