Online Rezervasyon

Su Sporları

Denizde olmanın tadını daha eğlenceli ve heyecan dolu bir deneyimle birleştirmek isterseniz; motorlu su sporları ile su kayağı yapabilir, kano ve kayak ile gezintiye çıkabilirsiniz.  Su sporları ile ilgili her türlü aktivitede, tesisin lisanslı cankurtaran ekipleri ve güvenlik botları da güvenliğiniz için size eşlik ediyor olacak.

Yelken

Mark Warner Phokaia Beach Resort’de tatilinize biraz adrenalin katmak isterseniz; 150’yi aşan yelken ve ekipmanları (dinghy sailing, katamaran, laser, baia, sörf vs.) ile sıcak yaz günlerinde, Ege’nin Orak Adası ile çevrelenmiş en güzel koylarından birinde turkuaz suların ve rüzgarın tadını çıkarabilirsiniz.

Tesiste yelken sporuna başlamak ve geliştirmek isteyen misafirler, her yaş grubunda özel olarak sunulan ve uluslararası sertifika alma imkanı sunan derslere katılabilirler.

Yürüyüş Parkurları ve Bisiklet Turları

Geçmişten günümüze taşıdığı tarihi mirası ve doğal güzellikleri ile özgün bir atmosfere sahip Foça sokaklarını yürüyerek ya da bisiklet ile keşfedebilirsiniz. Dilerseniz yürüyüş parkurlarını da kullanabilir, dilerseniz 2 km’den 50 km’ye varan bisiklet turlarına katılabilirsiniz.

Turlar

Salı ve Perşembe günleri Mark Warner Phokaia Beach Resort iskelesinden başlayıp, Foça çevresindeki eşsiz adaları görerek Eski Foça’ya gideceğiniz özel tekne turları gerçekleşiyor. Bu turlara katılarak akşamüstlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Eski Foça’nın balık restoranlarında, deniz manzarası eşliğinde Ege mezelerinin ve deniz ürünlerinin tadına bakabilir, ardından eğlencenin devam ettiği mekanlarda günü tamamlayabilirsiniz.

Mark Warner Phokaia Beach Resort dileyen ailelere özel olarak günlük tekne turları da gerçekleştiriyor. Siren Kayalıkları, Fener Adası, İncir Adası, Kartdere Koyu gibi nefes kesici güzellikleri kapsayan turlarda ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz balık tutma turlarına da katılabilirsiniz.

Tenis

Mark Warner Phokaia Beach Resort, tatil esnasında spor aktivitelerinden geri kalmak istemeyen ya da tatiline biraz hareket katmak isteyen misafirler için de zengin olanaklar sunuyor. Tesiste 4 adet tenis kortu bulunuyor. Kortlarda ailenizle ya da dostlarınızla maç keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca lisanslı eğitmenlerden tenis dersleri alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Cookery Class

Tatiliniz sırasında, Mark Warner Phokaia Beach Resort’un Executive şefleri eşliğinde Ege mutfağından özel lezzetler öğrenebileceğiniz atölyelerimize katılabilirsiniz. Tatil sonrasında ise burada öğrendiğiniz muhteşem yemekleri, evinizde ya da davetlerinizde sevdiklerinize sunabilirsiniz. Cookery Class etkinliği sonrasında günün anısına misafirlere; Türkiye’nin tüm bölgelerine ait yemek tariflerinin yer aldığı bir kitap, t-shirt, şapka ve Cookery Class önlüğünün yer aldığı bir çanta da hediye ediliyor.